Proč V posteli

Potřebujete novou matraci? Nevíte na co se při výběru zaměřit? Chcete, aby matrace vyhovovala právě vám? Máte atypické rozměry postele?

Upřednostňuje české výrobky? Sháníte kvalitní postel z masivu? S tím vším vám mohu pomoci.

Jmenuji se Renata Bábíčková a prodejnu jsem založila v roce 2020. V oboru nábytku jsem se pohybovala několik let a naskytla se mi příležitost postavit se na vlastní nohy. Rozhodla jsem se otevřít vlastní prodejnu s nábytkem zaměřeným hlavně na spaní, tedy nábytek do ložnice - postele, matrace, skříně a ložnicový sortiment. 

V tomto oboru se pohybují od roku 2015. Osobní kontakt se zákazníkem, řešení různých problémů a zdravotních potíží zákazníka, mi pomohl nabrat spoustu zkušeností, díky kterým se dokážu orientovat v tomto oboru a tím i vhodně zvolit matraci pro jakoukoliv věkovou skupinu a poradit s výběrem kvalitní postele. Mým záměrem je pomoci zákazníkům s výběrem zboží tak, aby s ním byli nejenom spokojeni, ale abych podpořila i jejich kvalitu spánku. Preferuji především individuální přístup a poradenství ke každému zákazníkovi a to buď přímo na mé prodejně v Kyjově na Jižní Moravě nebo formou konzultací online.

Mezi mé dodavatele patří 
výrobci z okolních měst a vesnic, abych podporovala regionální trh a českou výrobu. Jedná se o firmy BmB Ždánice, Kolacia Design Veselí nad Moravou, MPO Zdounky u Kroměříže, Dadka Vracov. Všichni tito výrobci jsou na trhu několik let a mám s nimi dřívější zkušenosti.

Protože jsou výrobci flexibilní dokážou vyrobit jakýkoliv atypický rozměr nejenom matrace, ale i postele. Mým úkolem je poradit zákazníkovi optimální postel či matraci dle jeho specifických požadavků a finančních možností.

 

Těším se na osobní setkání.

Renata

Renata-babickova-v-posteli-2