Matrace

Nevíte si rady s výběrem matrace? Přijďte na prodejnu, poradím Vám. Na prodejně je několik typů matrací z různých materiálů. Na matrace si může lehnout a odzkoušet je. Matrace se zákazníky zkouším podle mého osvědčeného systému – dle typu materiálu. Je pravda, že nejlépe matraci poznáte po delším spaní, ovšem většinou pocit na který při zkoušení dáte je ten pravý. Přijďte na prodejnu, ráda se Vám budu věnovat.

Matrace Kubík

od 1 090 Kč s DPH Dětská matrace Kubík je zhotovena z kvalitní PUR pěny se správně nastavenou tuhostí, která zabezpečí pohodový spánek vašeho dítěte. Vyrábí se ve 2 rozměrech či na míru.

Matrace Marcelka

od 1 290 Kč s DPH Dětská sendvičová matrace Marcelka z PUR a RE pěn má optimální tuhost pro zdravý a klidný spánek nejmenších. 

Matrace Marcelka Natur

od 1 490 Kč s DPH Dětská sendvičová matrace Marcelka Natur má optimální tuhost a díky kokosovému vláknu je vždy perfektně odvětraná. 

Relaxační podložka

od 1 790 Kč s DPH Relaxační podložka neboli tenká pružná matrace s odvětráváním je vyrobena z kvalitní polyuretanové pěny. Zajišťuje komfortní ležení a vyrovnává lůžka s třídílnými matracemi. 

Matrace Praktika

od 1 990 Kč s DPH Skládací matrace Praktika je určena pro příležitostné spaní. Ideální pro uložení návštěvy. Tyto skládací matrace jsou skladné, vždy připravené a s potahem na zip.

Matrace Jana

od 1 990 Kč s DPH Matrace Jana z jednoho bloku kvalitní polyuretanové pěny je vhodná pro nenáročného uživatele nebo jako matrace pro příležitostné spaní. 

Přistýlka Aloe

od 2 190 Kč s DPH Kvalitní přistýlka z HR pěny se 7 zónami se ideálně přizpůsobí Vašemu tělu a zvýší komfort spánku na staré matraci, pohovce nebo na zemi. Výškou 5 cm pak můžete zvýšit lehací části postele, je tak vhodná i pro seniory. Funkční potah s výtažky Aloe Vera je vhodný i pro osoby se zvýšenou potivostí. 

Matrace KlasiK

od 2 590 Kč s DPH Středně tvrdá matrace Klasik vhodná pro děti a pro ty, kteří mají rádi tužší spaní.

Přistýlka Nano Spa

od 3 390 Kč s DPH

Potřebujete zvýšit komfort ležení? Máte problém s tuhostí Vaší matrace? Máte pocit tuhnutí rukou při ležení na boku?  Přistýlka Nano Spa Vám může tento problém vyřešit.

Přistýlka Visco Pohoda

od 3 790 Kč s DPH Přistýlka z kvalitní paměťové pěny určená ke zvýšení komfortu ležení. Paměťový efekt změkčí Vaši současnou matraci a dokonale se přizpůsobí Vašemu tělu. Přistýlka také slouží ke srovnání nerovností v lehací části. Potah je zipem dělitelný pro snadné praní.

Matrace Atlanta

od 4 290 Kč s DPH Matrace Atlanta je jedna z nejoblíbenějších matrací pro zákazníky preferující tužší spaní. Vhodná i pro děti.

Přistýlka z eukalyptu Kasandra

od 4 790 Kč s DPH Přistýlka z eukalyptové pěny změní vaši nevhodně zvolenou nebo původní matraci na velmi pohodlné lůžko. Ideální při bolestivosti kloubů, snižuje tlak působící na ramena a boky, čímž zabraňuje omezení krevního oběhu a mravenčení v končetinách.

Matrace Optima

od 4 990 Kč s DPH Zdravotní matrace Optima je vhodná pro zákazníky, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžku, působí proti proleženinám.

Matrace XXL

od 5 490 Kč s DPH Tvrdá matrace vhodná pro zákazníky s vyšší váhovou kategorií.

Matrace Aneta

od 5 890 Kč s DPH Matrace Aneta je vhodná pro studenty a dospělé. Je spíše tužší, poskytuje ideální oporu páteři a má složení, které napomáhá dobrému provzdušnění lůžka.

Matrace Xena

od 5 990 Kč s DPH Oboustranná partnerská matrace, cenově dostupná, vhodná pro spáče, kteří preferují tužší spaní. 

Matrace Ergonomy Plus

od 5 990 Kč s DPH Ortopedická taštičková matrace Ergonomy Plus s nosností 150 kg je zhotovena z jádra tvořeného až 400 taštičkovými pružinami, které skvěle rozkládají hmotnost těla.

Matrace Black Horse

od 6 590 Kč s DPH Matrace Black Horse vhodná pro studenty a dospělé, spojuje skvělé vlastnosti několika materiálů: viscoelastické pěny kopírující tvar těla, pravých koňských žíní zajišťujících perfektní mikroklima a pružné prodyšné pěny.

Matrace Latex Comfort

od 8 190 Kč s DPH Elastická, tvarově stálá, hygienická matrace z přírodního latexu vhodná i pro alergiky a pro osoby s bolestmi zad či trvale ležící.

Matrace Latex Bio Trend

od 8 990 Kč s DPH

Matrace Latex BIO Trend vyrobena z přírodního latexu a vlákna rostliny agáve, která ihned odvádějí přebytečnou vlhkost. Je charakteristická vysokou elasticitou, tvarovou stálostí, dlohou životností je vhodná pro alergiky.

Matrace Soya De Luxe

od 9 590 Kč s DPH Komfortní matrace Soya De Luxe je tvořena značkovou pěnou s přírodními oleji, zpevněna dvěma deskami z kokosových vláken. Matrace je vhodná pro osoby preferující tužší spaní.

Matrace Memory Comfort

od 9 790 Kč s DPH Oblíbená zdravotní partnerská matrace vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. Tvoří ji různě tuhé VISCO a PUR pěny.

Matrace Cupra BioGreen

od 9 900 Kč s DPH Antibakteriální matrace s pamětovou pěnou s obsahem molekul mědi pro Váš spánek a odpočinek. Matrace Cupra Biogreen je vhodná pro aktivní lidi, sportovce a pro všechny věkové kategorie včetně dětí.

Eukalyptová Matrace Héra

od 10 990 Kč s DPH Partnerská matrace Héra je kombinací dvou typů eukalyptových pěn s rozdílnou tuhostí a otevřenou buněčnou strukturou pro dokonalé odvětrání a hygienu lůžka. Je středně tuhá.

Matrace Silver Therapy

od 10 990 Kč s DPH Matrace s pamětovou pěnou s obsahem molekul stříbra a koňskou žíní vytváří ideální podmínky pro dokonalý spánek. Stříbro působí proti bakteriím a alergiím, koňské žíně odvádějí pot a vlhkost. Matrace Silver Therapy je vhodná pro aktivní lidi, sportovce a pro všechny věkové kategorie včetně dětí, kteří ocení maximální hygienický komfort.

Matrace Tantra

od 11 490 Kč s DPH Univerzální matrace Tantra vhodná jak pro děti tak dospělé.  Zajišťuje dokonalou ventilaci, oporu svalů, páteře i ramen.

Matrace Horse Dream Gold

od 11 690 Kč s DPH Matrace Horse Dream Gold kombinuje koňské žíně, latex a vlákna agáve. Je přírodní, vysoce odolná, pružná, vzdušná, hygienická, vhodná pro alergiky.

Matrace Loreta

od 11 890 Kč s DPH Partnerská zdravotní oboustranná matrace Loreta 1+1 vhodná pro seniory i dospělé. Má výjimečnou konstrukci s měkčí a tvrdší stranou tvořenou kvalitní VISCO, PUR a HR pěnou.

Matrace Aloe Comfort

od 11 990 Kč s DPH Ortopedická partnerská matrace Aloe Comfort má vynikající ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře. Vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů.

Matrace Camomillo

od 11 990 Kč s DPH Ortopedická partnerská matrace Camomillo má vynikající ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře. Vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. Komfortní paměťová pěna obsahuje extrakty z Heřmánku.

Matrace Levandule Comfort

od 12 190 Kč s DPH Ortopedická partnerská matrace Camomillo má vynikající ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře. Vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. 

Matrace Maxima

od 12 990 Kč s DPH Ideální matrace  vhodná pro seniory a pro lidi se zdravotními problémy.

Matrace Horse Active

od 14 490 Kč s DPH Ortopedická oboustranná partnerská matrace s koňskými žíněmi 1+1 Horse Active je vhodná pro osoby preferující tužší spaní.