Matrace

Všechny nabízené matrace jsou vyráběny v České republice ve firmě, která využívá dlouholetých zkušeností. Na výrobu matrací se používají certifikované pěny a přírodní materiály, které mají nejlepší ortopedické vlastnosti.

Matrace Kubík

od 990 Kč s DPH Dětská matrace Kubík je zhotovena z kvalitní PUR pěny se správně nastavenou tuhostí, která zabezpečí pohodový spánek vašeho dítěte. Vyrábí se ve 2 rozměrech či na míru.

Matrace Marcelka

od 1 190 Kč s DPH Dětská sendvičová matrace Marcelka z PUR a RE pěn má optimální tuhost pro zdravý a klidný spánek nejmenších. 

Relaxační podložka

od 1 290 Kč s DPH Relaxační podložka neboli tenká pružná matrace s odvětráváním je vyrobena z kvalitní polyuretanové pěny. Zajišťuje komfortní ležení a vyrovnává lůžka s třídílnými matracemi. 

Matrace Marcelka Natur

od 1 390 Kč s DPH Dětská sendvičová matrace Marcelka Natur má optimální tuhost a díky kokosovému vláknu je vždy perfektně odvětraná. 

Přistýlka Aloe

od 1 950 Kč s DPH Kvalitní přistýlka z HR pěny se 7 zónami se ideálně přizpůsobí Vašemu tělu a zvýší komfort spánku na staré matraci, pohovce nebo na zemi. Výškou 5 cm pak můžete zvýšit lehací části postele, je tak vhodná i pro seniory. Funkční potah s výtažky Aloe Vera je vhodný i pro osoby se zvýšenou potivostí. 

Matrace Praktika

od 1 990 Kč s DPH Skládací matrace Praktika je určena pro příležitostné spaní. Ideální pro uložení návštěvy. Tyto skládací matrace jsou skladné, vždy připravené a s potahem na zip.

Matrace KlasiK

od 2 530 Kč s DPH Středně tvrdá matrace Klasik vhodná pro děti a pro ty, kteří mají rádi tužší spaní.

Přistýlka Nano Spa

od 2 990 Kč s DPH

Potřebujete zvýšit komfort ležení? Máte problém s tuhostí Vaší matrace? Máte pocit tuhnutí rukou při ležení na boku?  Přistýlka Nano Spa Vám může tento problém vyřešit.

Přistýlka Visco Pohoda

od 3 450 Kč s DPH Přistýlka z kvalitní paměťové pěny určená ke zvýšení komfortu ležení. Paměťový efekt změkčí Vaši současnou matraci a dokonale se přizpůsobí Vašemu tělu. Přistýlka také slouží ke srovnání nerovností v lehací části. Potah je zipem dělitelný pro snadné praní.

Přistýlka z eukalyptu Kasandra

od 3 590 Kč s DPH Přistýlka z eukalyptové pěny změní vaši nevhodně zvolenou nebo původní matraci na velmi pohodlné lůžko. Ideální při bolestivosti kloubů, snižuje tlak působící na ramena a boky, čímž zabraňuje omezení krevního oběhu a mravenčení v končetinách.

Matrace Atlanta

od 3 990 Kč s DPH Matrace Atlanta je jedna z nejoblíbenějších matrací pro zákazníky preferující tužší spaní. Vhodná i pro děti.

Matrace Optima

od 4 630 Kč s DPH Zdravotní matrace Optima je vhodná pro zákazníky, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžku, působí proti proleženinám.

Matrace XXL

od 4 990 Kč s DPH Tvrdá matrace vhodná pro zákazníky s vyšší váhovou kategorií.

Matrace Aneta

od 5 390 Kč s DPH Matrace Aneta je vhodná pro studenty a dospělé. Je spíše tužší, poskytuje ideální oporu páteři a má složení, které napomáhá dobrému provzdušnění lůžka.

Matrace Xena

od 5 490 Kč s DPH Oboustranná partnerská matrace, cenově dostupná, vhodná pro spáče, kteří preferují tužší spaní. 

Matrace Ergonomy Plus

od 5 630 Kč s DPH Ortopedická taštičková matrace Ergonomy Plus s nosností 150 kg je zhotovena z jádra tvořeného až 400 taštičkovými pružinami, které skvěle rozkládají hmotnost těla.

Matrace Black Horse

od 5 990 Kč s DPH Matrace Black Horse vhodná pro studenty a dospělé, spojuje skvělé vlastnosti několika materiálů: viscoelastické pěny kopírující tvar těla, pravých koňských žíní zajišťujících perfektní mikroklima a pružné prodyšné pěny.

Matrace Latex Comfort

od 7 980 Kč s DPH Elastická, tvarově stálá, hygienická matrace z přírodního latexu vhodná i pro alergiky a pro osoby s bolestmi zad či trvale ležící.

Matrace Latex Bio Trend

od 7 990 Kč s DPH

Matrace Latex BIO Trend vyrobena z přírodního latexu a vlákna rostliny agáve, která ihned odvádějí přebytečnou vlhkost. Je charakteristická vysokou elasticitou, tvarovou stálostí, dlohou životností je vhodná pro alergiky.

Matrace Soya De Luxe

od 8 390 Kč s DPH Komfortní matrace Soya De Luxe je tvořena značkovou pěnou s přírodními oleji, zpevněna dvěma deskami z kokosových vláken. Matrace je vhodná pro osoby preferující tužší spaní.

Matrace Memory Comfort

od 8 890 Kč s DPH Oblíbená zdravotní partnerská matrace vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. Tvoří ji různě tuhé VISCO a PUR pěny.

Matrace Cupra BioGreen

od 9 885 Kč s DPH Antibakteriální matrace s pamětovou pěnou s obsahem molekul mědi pro Váš spánek a odpočinek. Matrace Cupra Biogreen je vhodná pro aktivní lidi, sportovce a pro všechny věkové kategorie včetně dětí.

Eukalyptová Matrace Héra

od 10 090 Kč s DPH Partnerská matrace Héra je kombinací dvou typů eukalyptových pěn s rozdílnou tuhostí a otevřenou buněčnou strukturou pro dokonalé odvětrání a hygienu lůžka. Je středně tuhá.

Matrace Horse Dream Gold

od 10 190 Kč s DPH Matrace Horse Dream Gold kombinuje koňské žíně, latex a vlákna agáve. Je přírodní, vysoce odolná, pružná, vzdušná, hygienická, vhodná pro alergiky.

Matrace Tantra

od 10 690 Kč s DPH Univerzální matrace Tantra vhodná jak pro děti tak dospělé.  Zajišťuje dokonalou ventilaci, oporu svalů, páteře i ramen.

Matrace Silver Therapy

od 10 885 Kč s DPH Matrace s pamětovou pěnou s obsahem molekul stříbra a koňskou žíní vytváří ideální podmínky pro dokonalý spánek. Stříbro působí proti bakteriím a alergiím, koňské žíně odvádějí pot a vlhkost. Matrace Silver Therapy je vhodná pro aktivní lidi, sportovce a pro všechny věkové kategorie včetně dětí, kteří ocení maximální hygienický komfort.

Matrace Loreta

od 10 890 Kč s DPH Partnerská zdravotní oboustranná matrace Loreta 1+1 vhodná pro seniory i dospělé. Má výjimečnou konstrukci s měkčí a tvrdší stranou tvořenou kvalitní VISCO, PUR a HR pěnou.

Matrace Aloe Comfort

od 10 890 Kč s DPH Ortopedická partnerská matrace Aloe Comfort má vynikající ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře. Vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů.

Matrace Maxima

od 11 790 Kč s DPH Ideální matrace  vhodná pro seniory a pro lidi se zdravotními problémy.

Matrace Horse Active

od 13 490 Kč s DPH Ortopedická oboustranná partnerská matrace s koňskými žíněmi 1+1 Horse Active je vhodná pro osoby preferující tužší spaní.