Postele

Přemýšlíte nad novou postelí, a nevíte, kterou vybrat? Ráda Vám s výběrem poradím. Na prodejně jsou vystaveny postele, na kterých můžete vidět například styl výroby a typ materiálu – lamino, masiv. Většina postelí dle daného dodavatele má podobnou konstrukci a mění se hlavně hlavové čela postelí. Vše se dá doladit a přizpůsobit vašim požadavkům. K dispozici jsou katalogy a různé typy vzorků dřevin.

Noční stolek závěsný

od 1 245 Kč s DPH Noční stolek závěsný lamino je skvělým doplňkem k postelím BMB. Noční stolek je vyráběn z lamino materiálu s možností výběru barevného dekoru. 

Noční stolek závěsný

od 3 030 Kč s DPH Noční stolek závěsný k postelím Kolacia Design. Noční stolek v akci 1+1 zdarma. Cena je za 2 ks nočních stolků.

Noční stolek úzký

od 3 507 Kč s DPH Noční stolek Úzký lamino je skvělým doplňkem k postelím BMB. Noční stolek je vyráběn z lamino materiálu s možností výběru barevného dekoru. 

Noční stolek Klasik

od 3 641 Kč s DPH Noční stolek Klasik lamino je skvělým doplňkem k postelím BMB. Noční stolek je vyráběn z lamino materiálu s možností výběru barevného dekoru. 

Noční stolek dvouzásuvkový

od 5 486 Kč s DPH Dvojzásuvkový noční stolek lamino je skvělým doplňkem k postelím BMB. Noční stolek je vyráběn z lamino materiálu s možností výběru barevného dekoru. 

Noční stolek UNI zásuvkový

od 5 970 Kč s DPH Noční stolek UNI s jednou zásuvkou je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Stolek je vyráběn z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Postel Junior

od 7 940 Kč s DPH Základní dekor postele Junior je buk cink ošetřen olejem - foto na obrázku. Za příplatek k základnímu dekoru lze volit různou barvu moření.
Postel vhodná pro studenty nebo juniory z masivního bukového dřeva o tloušťce 30 mm.

Noční stolek 1. zásuvka

od 8 050 Kč s DPH Noční stolek s jednou zásuvkou je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Stolek je vyráběn z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Postel Bruno

od 9 835 Kč s DPH Moderní design dřevěné postele Brunoo splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitním a účelovým dvou nebo jedno lůžkem české výroby.

Noční stolek 2. zásuvky

od 9 930 Kč s DPH Noční stolek se dvěma zásuvkami je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Stolek je vyráběn z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Karlo s nízkými čely

od 10 058 Kč s DPH Postel pro ty, kdo preferují postel ala futon. Skvělý poměr ceny a užitných vlastností. Praktické provedení dřevěné postele splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitní a účelovou postelí české výroby

Postel Karlo Klasik

od 12 027 Kč s DPH Moderní design postele Karlo Klasik splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitním a účelovým dvoulůžkem české výroby. Postel Karlo má zvýšenou lehací plochu, která umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

Komoda Line Standard

od 13 971 Kč s DPH Komoda se 4. zásuvkami je skvělým doplňkem k postelím od firmy BmB. Komoda je vyráběna z kvalitního materiálu dle vašeho výběru. 

Postel Ella Mosaic

od 14 566 Kč s DPH Moderní postel Ella s mozaikovým čelem v sobě spojuje praktické využití s dokonale propracovanými liniemi.

Postel Varezza 6-A

od 15 200 Kč s DPH Základní dekor postele Varezza 6-A je buk průběžný přírodní olej č. 1 - foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Varezza 6-B

od 15 200 Kč s DPH Základní dekor postele Varezza 6-B je buk průběžný přírodní olej č 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - olej č. 3.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Ella Lux

od 16 299 Kč s DPH Luxusní postel s precizně propracovaným čelem.

Komoda Line Deluxe

od 16 881 Kč s DPH Komoda se 4. zásuvkami je skvělým doplňkem k postelím od firmy BmB opatřena kvalitními plnovýsuvy s tlumeným zavíráním značky Hettich. Komoda je vyráběna z kvalitního materiálu dle vašeho výběru. 

Postel Sofi

od 16 999 Kč s DPH Základní dekor postele Sofi  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - káva.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Marika Klasik

od 18 075 Kč s DPH Praktická postel s moderním designem v rovných liniích je určena do ložnic nebo studentských pokojů, kde bude hlavní dominantou. 

Komoda Kombi Standard

od 18 190 Kč s DPH Komoda Kombi Standard je skvělým doplňkem k postelím od firmy BmB. Komoda je vyráběna z kvalitního materiálu dle vašeho výběru. 

Postel Denerys Paradise

od 19 319 Kč s DPH Postel DENERYS PARADISE má čalouněné čelo. DENERYS PARADISE v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. 

TANDEM JORA bez područek

od 19 767 Kč s DPH Chcete získat velkou postel, pohodlnou sedačku, praktické odkládací prostory a širokou lenošku za výhodnou cenu? To vše pořídíte zakoupením multifunkční rozkládací postele Tandem Jora!

Postel Tina bez područek

od 20 600 Kč s DPH Základní dekor postele Tina  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - přírodní lak.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Šatník s posuvnými dveřmi

od 20 632 Kč s DPH Šatník s posuvnými dveřmi je skvělým doplňkem do Vaší ložnice. Vyrábí se z lamina v několika barevných provedeních. Dveře jsou nabízeny ve 3 variantách a mohou být plné bez jakéhokoliv dělení, dále s vodorovnými hliníkovými příčkami nebo zrcadlové.

Varezza 5

od 20 970 Kč s DPH Základní dekor postele Varezza 5 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - olej č. 2.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Komoda Kombi Deluxe

od 21 101 Kč s DPH Komoda Kombi Standard je skvělým doplňkem k postelím od firmy BmB opatřena kvalitními plnovýsuvy s tlumeným zavíráním značky Hettich. Komoda je vyráběna z kvalitního materiálu dle vašeho výběru. 

Postel Venus 1

od 22 110 Kč s DPH Základní dekor postele Venus 1 je buk průběžný přírodní olej č 1 -  foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Kleopatra 1

od 22 110 Kč s DPH Základní dekor postele Kleopatra 1 je buk průběžný přírodní olej č 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak 60.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Kleopatra 2

od 22 110 Kč s DPH Základní dekor postele Kleopatra 2 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak průhledná bílá č.11.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Varezza 1

od 22 150 Kč s DPH Základní dekor postele Varezza 1 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - olej č. 2.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


TANDEM JORA s područkami

od 22 586 Kč s DPH Chcete získat velkou postel, pohodlnou sedačku, praktické odkládací prostory a širokou lenošku za výhodnou cenu? To vše pořídíte zakoupením multifunkční rozkládací postele Tandem Jora!

Komoda 2. dvéřová

od 22 710 Kč s DPH Komoda 2. dvéřová zdobena drážkou je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Komoda je vyráběna z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Postel Tina s vysokými čely

od 23 027 Kč s DPH Základní dekor postele Tina  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - buk cink káva.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Sofi XL

od 24 776 Kč s DPH Základní dekor postele Sofi  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - káva.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Ella Harmony

od 25 030 Kč s DPH Základní dekor postele Ella Harmony  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk průběžný šedý.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Karlo Night

od 25 120 Kč s DPH Základní dekor postele Karlo Night  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - bělená.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Hollywood 1

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Hollywood 1 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak č. 50.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Hollywood 2

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Hollywood 2 je buk průběžný přírodní olej č. 1 - foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Olympia 1

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Olympia 1 je buk průběžný přírodní olej č 1 -  foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Olympia 2

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Olympia 2  je buk průběžný přírodní olej č 1 -  foto na obrázku (základní cena je bez úložného prostoru). Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Olympia 3

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Olympia 3 je buk průběžný přírodní olej č 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - olej č. 2. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Hollywood 3

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Hollywood 3 je buk průběžný přírodní olej č. 1 - foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel TANDEM KLASIK bez područek

od 25 645 Kč s DPH Zdá se vám, že máte doma málo místa na velkou postel, pohodlnou sedačku, odkládací prostory a širokou lenošku? Váš problém nyní vyřeší jediný kus nábytku – rozkládací postel Tandem Klasik!

Postel Savannah 1

od 26 130 Kč s DPH Základní dekor postele Savannah 1 je buk průběžný přírodní olej č. 1.  Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak č. 60.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel DeLuxe 1

od 26 470 Kč s DPH Základní dekor postele Deluxe 1 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - olej č. 2.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Manhattan 1

od 26 830 Kč s DPH Základní dekor postele Manhattan 1 je buk průběžný přírodní olej č. 1 - foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Manhattan 2

od 26 830 Kč s DPH Základní dekor postele Manhattan 2 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak č. 60.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Manhattan 3

od 26 830 Kč s DPH Základní dekor postele Manhattan 3 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak č. 70.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel TANDEM KLASIK s područkami

od 26 832 Kč s DPH Zdá se vám, že máte doma málo místa na velkou postel, pohodlnou sedačku, odkládací prostory a širokou lenošku? Váš problém nyní vyřeší jediný kus nábytku – rozkládací postel Tandem Klasik!

Postel TANDEM KLASIK s pravou nebo levou područkou

od 26 832 Kč s DPH Zdá se vám, že máte doma málo místa na velkou postel, pohodlnou sedačku, odkládací prostory a širokou lenošku? Váš problém nyní vyřeší jediný kus nábytku – rozkládací postel Tandem Klasik!

Postel Gloria XL

od 27 209 Kč s DPH Základní dekor postele Adriana Klasik  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub cink - olej natur.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Ella Dream

od 27 212 Kč s DPH Základní dekor postele Ella Dream  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk průběžný - bordó. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Ella Moon

od 27 248 Kč s DPH Základní dekor postele Ella Moon  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - jabloň.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Karlo Art

od 27 321 Kč s DPH Základní dekor postele Karlo Art  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - přírodní lak.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel TANDEM KLASIK vysoké levé nebo pravé čelo

od 27 410 Kč s DPH Zdá se vám, že máte doma málo místa na velkou postel, pohodlnou sedačku, odkládací prostory a širokou lenošku? Váš problém nyní vyřeší jediný kus nábytku – rozkládací postel Tandem Klasik!

Komoda 4. zásuvková

od 27 960 Kč s DPH Komoda se 4. zásuvkami je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Komoda je vyráběna z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Postel Ella Family

od 28 914 Kč s DPH Základní dekor postele Ella Family  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk průběžný - olše.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Komoda Kombi

od 29 860 Kč s DPH Kombinovaná komoda se 4. zásuvkami a dvířkami s jendou policí uvnitř je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Komoda je vyráběna z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Naomi Family

od 29 930 Kč s DPH Základní dekor postele Naomi Family  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku buk přírodní průběžný.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Naomi Harmony

od 29 930 Kč s DPH Základní dekor postele Naomi Family  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku buk přírodní průběžný.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Naomi Lux

od 29 930 Kč s DPH Základní dekor postele Naomi Lux  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku buk přírodní průběžný.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Adriana KLASIK

od 33 027 Kč s DPH Základní dekor postele Adriana Klasik  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub průběžný - olej natur.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.Postel Adriana Family

od 33 027 Kč s DPH Základní dekor postele Adriana Family  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub cink palisandr + úložný prostor.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Adriana LUX

od 35 007 Kč s DPH Základní dekor postele Adriana Lux  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub cink palisandr.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Vanessa

od 36 330 Kč s DPH Základní dekor postele Vanessa je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub cink - olej wenge.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Viola

od 36 906 Kč s DPH Základní dekor postele Viola  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub průběžný - olše.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Adriana Star

od 38 927 Kč s DPH Základní dekor postele Adriana Star  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub cink - olej natur.  Barvu koženky lze zvolit. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.