Chcete pohodlně vstávat z lůžka? Pořiďte si vysokou postel, ze které vyskočíte jako rybička. Masivní postele jsou vyráběny z buku nebo dubu s různou šířkou materiálu, různou povrchovou úpravou a různými dekory. Jejich předností je pevná konstrukce a dokonalý vzhled, který se vyjme v každé ložnici. Vše Vám na prodejně ráda vysvětlím.

Postel Junior

od 7 940 Kč s DPH Základní dekor postele Junior je buk cink ošetřen olejem - foto na obrázku. Za příplatek k základnímu dekoru lze volit různou barvu moření.
Postel vhodná pro studenty nebo juniory z masivního bukového dřeva o tloušťce 30 mm.

Postel Varezza 6-A

od 15 200 Kč s DPH Základní dekor postele Varezza 6-A je buk průběžný přírodní olej č. 1 - foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Varezza 6-B

od 15 200 Kč s DPH Základní dekor postele Varezza 6-B je buk průběžný přírodní olej č 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - olej č. 3.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Sofi

od 16 999 Kč s DPH Základní dekor postele Sofi  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - káva.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Tina bez područek

od 20 600 Kč s DPH Základní dekor postele Tina  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - přírodní lak.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Varezza 5

od 20 970 Kč s DPH Základní dekor postele Varezza 5 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - olej č. 2.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Venus 1

od 22 110 Kč s DPH Základní dekor postele Venus 1 je buk průběžný přírodní olej č 1 -  foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Kleopatra 1

od 22 110 Kč s DPH Základní dekor postele Kleopatra 1 je buk průběžný přírodní olej č 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak 60.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Kleopatra 2

od 22 110 Kč s DPH Základní dekor postele Kleopatra 2 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak průhledná bílá č.11.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Varezza 1

od 22 150 Kč s DPH Základní dekor postele Varezza 1 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - olej č. 2.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Tina s vysokými čely

od 23 027 Kč s DPH Základní dekor postele Tina  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - buk cink káva.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Sofi XL

od 24 776 Kč s DPH Základní dekor postele Sofi  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - káva.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Ella Harmony

od 25 030 Kč s DPH Základní dekor postele Ella Harmony  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk průběžný šedý.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Karlo Night

od 25 120 Kč s DPH Základní dekor postele Karlo Night  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - bělená.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Hollywood 1

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Hollywood 1 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak č. 50.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Hollywood 2

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Hollywood 2 je buk průběžný přírodní olej č. 1 - foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Olympia 1

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Olympia 1 je buk průběžný přírodní olej č 1 -  foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Olympia 2

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Olympia 2  je buk průběžný přírodní olej č 1 -  foto na obrázku (základní cena je bez úložného prostoru). Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Olympia 3

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Olympia 3 je buk průběžný přírodní olej č 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - olej č. 2. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Hollywood 3

od 25 390 Kč s DPH Základní dekor postele Hollywood 3 je buk průběžný přírodní olej č. 1 - foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Savannah 1

od 26 130 Kč s DPH Základní dekor postele Savannah 1 je buk průběžný přírodní olej č. 1.  Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak č. 60.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel DeLuxe 1

od 26 470 Kč s DPH Základní dekor postele Deluxe 1 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - olej č. 2.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Manhattan 1

od 26 830 Kč s DPH Základní dekor postele Manhattan 1 je buk průběžný přírodní olej č. 1 - foto na obrázku. Další výběr moření je za příplatek.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Manhattan 2

od 26 830 Kč s DPH Základní dekor postele Manhattan 2 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak č. 60.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Manhattan 3

od 26 830 Kč s DPH Základní dekor postele Manhattan 3 je buk průběžný přírodní olej č. 1. Další výběr moření je za příplatek. Foto na obrázku - lak č. 70.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Gloria XL

od 27 209 Kč s DPH Základní dekor postele Adriana Klasik  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub cink - olej natur.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Ella Dream

od 27 212 Kč s DPH Základní dekor postele Ella Dream  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk průběžný - bordó. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Ella Moon

od 27 248 Kč s DPH Základní dekor postele Ella Moon  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - jabloň.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Sofi Lux XL

od 27 253 Kč s DPH Základní dekor postele Sofi Lux XL  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - káva (příplatkový dekor).  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Karlo Art

od 27 321 Kč s DPH Základní dekor postele Karlo Art  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (dub cink) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk cink - přírodní lak.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Ella Family

od 28 914 Kč s DPH Základní dekor postele Ella Family  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - buk průběžný - olše.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Naomi Family

od 29 930 Kč s DPH Základní dekor postele Naomi Family  je buk průběžný přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku buk přírodní průběžný.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Naomi Harmony

od 29 930 Kč s DPH Základní dekor postele Naomi Family  je buk průběžný přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku buk přírodní průběžný.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Naomi Lux

od 29 930 Kč s DPH Základní dekor postele Naomi Lux  je buk přírodní přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku buk přírodní průběžný.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Adriana KLASIK

od 33 027 Kč s DPH Základní dekor postele Adriana Klasik  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub průběžný - olej natur.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.Postel Adriana Family

od 33 027 Kč s DPH Základní dekor postele Adriana Family  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub cink palisandr + úložný prostor.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Adriana LUX

od 35 007 Kč s DPH Základní dekor postele Adriana Lux  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub cink palisandr.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.

Postel Vanessa

od 36 330 Kč s DPH Základní dekor postele Vanessa je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub cink - olej wenge.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Postel Viola

od 36 906 Kč s DPH Základní dekor postele Viola  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub průběžný - olše.  Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.


Adriana Star

od 38 927 Kč s DPH Základní dekor postele Adriana Star  je buk cink přírodní lak. Další výběr dřevin (buk průběžný, dub cink, dub průběžný) a  moření je za příplatek. Foto na obrázku - dub cink - olej natur.  Barvu koženky lze zvolit. Pro případnou kalkulaci mě kontaktujte.