Lamino postele jsou vyráběny z dřevotřísky o šířce materiálu 32 mm. Jejich výhodou je výběr z několika druhů dekorů, který lze doladit do každé ložnice.

Postel Bruno

od 7 416 Kč s DPH Moderní design dřevěné postele Brunoo splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitním a účelovým dvou nebo jedno lůžkem české výroby.

Postel Karlo Klasik

od 9 083 Kč s DPH Moderní design postele Karlo Klasik splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitním a účelovým dvoulůžkem české výroby. Postel Karlo má zvýšenou lehací plochu, která umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

Postel Ella Mosaic

od 10 615 Kč s DPH Moderní postel Ella s mozaikovým čelem v sobě spojuje praktické využití s dokonale propracovanými liniemi.

Postel Ella Lux

od 11 880 Kč s DPH Luxusní postel s precizně propracovaným čelem.

Postel Marika Klasik

od 13 173 Kč s DPH Praktická postel s moderním designem v rovných liniích je určena do ložnic nebo studentských pokojů, kde bude hlavní dominantou. 

Postel Denerys Paradise

od 14 080 Kč s DPH Postel DENERYS PARADISE má čalouněné čelo. DENERYS PARADISE v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem.