Výhodou postelí z lamina je výběr z několika druhů dekorů, který lze doladit do každé ložnice. Určitě oceníte i polohování výšky uložení roštů, kde si můžete nastavit lehací výšku. Postele lze vyrobit i v různých atypických rozměrech. Také můžete volit úložný prostor ve formě boxu nebo šuplíku. Vše Vám na prodejně ráda vysvětlím.

Postel Bruno

od 9 835 Kč s DPH Moderní design dřevěné postele Brunoo splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitním a účelovým dvou nebo jedno lůžkem české výroby.

Karlo s nízkými čely

od 10 058 Kč s DPH Postel pro ty, kdo preferují postel ala futon. Skvělý poměr ceny a užitných vlastností. Praktické provedení dřevěné postele splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitní a účelovou postelí české výroby

Postel Karlo Klasik

od 12 027 Kč s DPH Moderní design postele Karlo Klasik splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitním a účelovým dvoulůžkem české výroby. Postel Karlo má zvýšenou lehací plochu, která umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

Postel Ella Mosaic

od 14 566 Kč s DPH Moderní postel Ella s mozaikovým čelem v sobě spojuje praktické využití s dokonale propracovanými liniemi.

Postel Ella Lux

od 16 299 Kč s DPH Luxusní postel s precizně propracovaným čelem.

Postel Marika Klasik

od 18 075 Kč s DPH Praktická postel s moderním designem v rovných liniích je určena do ložnic nebo studentských pokojů, kde bude hlavní dominantou. 

Postel Denerys Paradise

od 19 319 Kč s DPH Postel DENERYS PARADISE má čalouněné čelo. DENERYS PARADISE v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem.