Aby jste měli ložnici kompletní a v jednom dekoru je možné postel doladit nočními stolky, komodou nebo šatní skříni. Na prodejně Vám ráda poradím.

Noční stolek závěsný

od 1 245 Kč s DPH Noční stolek závěsný lamino je skvělým doplňkem k postelím BMB. Noční stolek je vyráběn z lamino materiálu s možností výběru barevného dekoru. 

Noční stolek závěsný

od 3 030 Kč s DPH Noční stolek závěsný k postelím Kolacia Design. Noční stolek v akci 1+1 zdarma. Cena je za 2 ks nočních stolků.

Noční stolek úzký

od 3 507 Kč s DPH Noční stolek Úzký lamino je skvělým doplňkem k postelím BMB. Noční stolek je vyráběn z lamino materiálu s možností výběru barevného dekoru. 

Noční stolek Klasik

od 3 641 Kč s DPH Noční stolek Klasik lamino je skvělým doplňkem k postelím BMB. Noční stolek je vyráběn z lamino materiálu s možností výběru barevného dekoru. 

Noční stolek dvouzásuvkový

od 5 486 Kč s DPH Dvojzásuvkový noční stolek lamino je skvělým doplňkem k postelím BMB. Noční stolek je vyráběn z lamino materiálu s možností výběru barevného dekoru. 

Noční stolek UNI zásuvkový

od 5 970 Kč s DPH Noční stolek UNI s jednou zásuvkou je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Stolek je vyráběn z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Noční stolek 1. zásuvka

od 8 050 Kč s DPH Noční stolek s jednou zásuvkou je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Stolek je vyráběn z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Noční stolek 2. zásuvky

od 9 930 Kč s DPH Noční stolek se dvěma zásuvkami je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Stolek je vyráběn z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Komoda Line Standard

od 13 971 Kč s DPH Komoda se 4. zásuvkami je skvělým doplňkem k postelím od firmy BmB. Komoda je vyráběna z kvalitního materiálu dle vašeho výběru. 

Komoda Line Deluxe

od 16 881 Kč s DPH Komoda se 4. zásuvkami je skvělým doplňkem k postelím od firmy BmB opatřena kvalitními plnovýsuvy s tlumeným zavíráním značky Hettich. Komoda je vyráběna z kvalitního materiálu dle vašeho výběru. 

Komoda Kombi Standard

od 18 190 Kč s DPH Komoda Kombi Standard je skvělým doplňkem k postelím od firmy BmB. Komoda je vyráběna z kvalitního materiálu dle vašeho výběru. 

Šatník s posuvnými dveřmi

od 20 632 Kč s DPH Šatník s posuvnými dveřmi je skvělým doplňkem do Vaší ložnice. Vyrábí se z lamina v několika barevných provedeních. Dveře jsou nabízeny ve 3 variantách a mohou být plné bez jakéhokoliv dělení, dále s vodorovnými hliníkovými příčkami nebo zrcadlové.

Komoda Kombi Deluxe

od 21 101 Kč s DPH Komoda Kombi Standard je skvělým doplňkem k postelím od firmy BmB opatřena kvalitními plnovýsuvy s tlumeným zavíráním značky Hettich. Komoda je vyráběna z kvalitního materiálu dle vašeho výběru. 

Komoda 2. dvéřová

od 22 710 Kč s DPH Komoda 2. dvéřová zdobena drážkou je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Komoda je vyráběna z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Komoda 4. zásuvková

od 27 960 Kč s DPH Komoda se 4. zásuvkami je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Komoda je vyráběna z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.

Komoda Kombi

od 29 860 Kč s DPH Kombinovaná komoda se 4. zásuvkami a dvířkami s jendou policí uvnitř je skvělým doplňkem k postelím Kolacia Design. Komoda je vyráběna z masivního bukového dřeva - průběžná lamela s možností moření na barevné odstíny, s výběrem povrchové úpravy lak nebo olej.