Polštáře

Polštáře vyrobeny z paměťové líné pěny jsou výborným doplňkem každé zdravotní matrace. Tvar polštáře je vyroben tak, aby dokonale podepřel krční páteř v jakékoliv pozici. Nejlépe je si ho vyzkoušet přímo na prodejně.

Polštář Fantastic Pillow

od 1 750 Kč s DPH Anatomický polštář z viscoelastické pěny se teplem a tlakem dokonale přizpůsobí tvaru těla. Zaručuje dokonalou oporu krční páteře a svalů. Prohlubuje spánek a reguluje problémy s chrápáním. Potahová látka s výtažkem z rostliny Aloe Vera má antibakteriální vlastnosti a příznivě působí na pokožku.

Polštář Herbapur L Hvar

od 1 790 Kč s DPH HERBAPUR L HVAR polštář je svým univerzálním tvarem vhodný pro spaní v každé poloze. Dokanale prodyšná a elastická pěna s extraktem z levandule podepře krční páteř v každé poloze.

Polštář Herbapur A Vital

od 1 790 Kč s DPH Perforovaný polštářek z VISCO pěny s obsahem Aloe Vera. Jemná esence spolu s kvalitní pěnou Vám pomůže uvolnit krční páteř po celodenní námaze a lépe pomůže usnout.

Polštář Herbapur H Regenax

od 1 790 Kč s DPH Polštář je svým univerzálním tvarem vhodný pro spaní v každé poloze. Viscoelastická pěna s extraktem z heřmánku podepře krční páteř přesně tam, kde je to potřeba. Odvětrávací otvory spolehlivě odvedou přebytečné teplo a vlhko.