O prodejně

Proč V posteli

Jmenuji se Renata Bábíčková a prodejnu jsem založila v roce 2020. V oboru nábytku jsem se pohybovala několik let a naskytla se mi příležitost postavit se na vlastní nohy. Rozhodla jsem se otevřít vlastní prodejnu s nábytkem zaměřeným hlavně na spaní, tedy nábytek do ložnice a ložnicový sortiment.

Má představa byla taková, že se zaměřím hlavně na české popřípadě slovenské výrobce. Jako hlavní dodavatele jsem si vybrala výrobce z okolních měst a vesnic, abych podporovala regionální trh a českou výrobu. Patří mezi ně firma BmB Ždánice, Kolacia Design Veselí nad Moravou, MPO Zdounky u Kroměříže. Všichni tito výrobci jsou na trhu několik let a mám s nimi dřívější zkušenosti.

Během mého podnikání mi prošlo prodejnou spousta spokojených zákazníků a někteří z nich se stále vrací. Snažím se poradit a vyhovět Vám. Na matrace si můžete lehnout a odzkoušet je. Matrace se zákazníky zkouším podle mého osvědčeného systému – dle typu materiálu. Je pravda, že nejlépe matraci poznáte po delším spaní, ovšem většinou pocit na který při zkoušení dáte je ten pravý.

Chcete se skvěle vyspat a nevíte jaká matrace, postel by byla právě pro Vás vhodná? Sháníte atypický rozměr matrace nebo postele? Určitě se pro Vás také najde řešení.

Teším se na osobní setkání.