O prodejně

Proč V posteli

Jmenuji se Renata Bábíčková a prodejnu jsem založila v roce 2020. V oboru nábytku jsem se pohybovala několik let a naskytla se mi příležitost postavit se na vlastní nohy. Rozhodla jsem se otevřít vlastní prodejnu s nábytkem zaměřeným hlavně na spaní, tedy nábytek do ložnice a ložnicový sortiment.

Má představa byla taková, že se zaměřím hlavně na české popřípadě slovenské výrobce. Jako hlavní dodavatele jsem si vybrala výrobce z okolních měst a vesnic, abych podporovala regionální trh a českou výrobu. Patří mezi ně firma BmB Ždánice, Kolacia Design Veselí nad Moravou, MPO Zdounky u Kroměříže. Všichni tito výrobci jsou na trhu několik let a mám s nimi dřívější zkušenosti.

Během mého podnikání mi prošlo prodejnou spousta spokojených zákazníků a někteří z nich se stále vrací. Snažím se poradit a vyhovět Vám. Na matrace si můžete lehnout a odzkoušet je. Matrace se zákazníky zkouším podle mého osvědčeného systému – dle typu materiálu. Je pravda, že nejlépe matraci poznáte po delším spaní, ovšem většinou pocit na který při zkoušení dáte je ten pravý.

Nevíte jaká matrace by byla pro Vás vhodná? Probouzíte se s bolestí krční páteře? Sháníte atypický rozměr matrace nebo postele? Určitě se pro Vás také najde řešení.

Teším se na osobní setkání.