O naší firmě

Proč V posteli

Naše kamenná prodejna sídlí  v krásném Jihomoravském městečku Kyjov (Moravská ulička). Nabízíme výrobky od šikovných a kvalitních českých výrobců z nejbližšího okolí. Specializujeme se na odborné poradenství a s tím související prodej jednolůžkových a manželských postelí, roštů, matrací a ložnicového sortimentu.

Naší prioritou je individuální přístup ke každému z Vás. Nemusíte dlouze brouzdat po internetu a hledat informace, vše se dozvíte přímo na prodejně. Snažíme se Vám vše vysvětlit tak, aby jste byli spokojeni a aby Vám zboží, které si u nás zakoupíte co nejvíce vyhovovalo a co nejdéle sloužilo.

Jsme schopni uskopokojit méně náročné zákazníky i zákazníky náročnější. Za rozummné ceny si u nás můžete vybrat ze spousty výrobků. Na prodejně máme k vyzkoušení 21 různých matrací,  na ukázku 12 typů postelových roštů a 11 druhů postelí. Můžete si u nás koupit celou ložnici nebo pouze její část. V naší nabídce máme samostatně k prodeji postelové rámy, rošty, matrace, noční stolky. Zboží přivezeme a smontujeme přímo u Vás v ložnici.