Přistýlková matrace či přistýlka na matraci Vám udělá z Vaší staré matrace komfortnější ležení. Hojně se používá i na změkčení pro občasné přespání nebo pro hosty. Na prodejně jsou k dispozici vzorky.

Relaxační podložka

od 1 790 Kč s DPH Relaxační podložka neboli tenká pružná matrace s odvětráváním je vyrobena z kvalitní polyuretanové pěny. Zajišťuje komfortní ležení a vyrovnává lůžka s třídílnými matracemi. 

Přistýlka Aloe

od 2 190 Kč s DPH Kvalitní přistýlka z HR pěny se 7 zónami se ideálně přizpůsobí Vašemu tělu a zvýší komfort spánku na staré matraci, pohovce nebo na zemi. Výškou 5 cm pak můžete zvýšit lehací části postele, je tak vhodná i pro seniory. Funkční potah s výtažky Aloe Vera je vhodný i pro osoby se zvýšenou potivostí. 

Přistýlka Nano Spa

od 3 390 Kč s DPH

Potřebujete zvýšit komfort ležení? Máte problém s tuhostí Vaší matrace? Máte pocit tuhnutí rukou při ležení na boku?  Přistýlka Nano Spa Vám může tento problém vyřešit.

Přistýlka Visco Pohoda

od 3 790 Kč s DPH Přistýlka z kvalitní paměťové pěny určená ke zvýšení komfortu ležení. Paměťový efekt změkčí Vaši současnou matraci a dokonale se přizpůsobí Vašemu tělu. Přistýlka také slouží ke srovnání nerovností v lehací části. Potah je zipem dělitelný pro snadné praní.

Přistýlka z eukalyptu Kasandra

od 4 790 Kč s DPH Přistýlka z eukalyptové pěny změní vaši nevhodně zvolenou nebo původní matraci na velmi pohodlné lůžko. Ideální při bolestivosti kloubů, snižuje tlak působící na ramena a boky, čímž zabraňuje omezení krevního oběhu a mravenčení v končetinách.