Matrace s paměťovou pěnou

Jedná s o speciální pěnu, která mění svoji tuhost vlivem tělesného tepla a tlaku spáče. V kontaktu s tělem měkne, a tím se dokonale přizpůsobuje tvaru a křivkám těla. Materiál zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti, vytváří výbornou oporu svalům a páteři a přispívá k celkovému odpočinku organismu. Speciální profilování jednotlivých částí umožňuje vytvářet více anatomických zón pro dokonalejší spánek.

Matrace Black Horse

od 5 990 Kč s DPH Matrace Black Horse vhodná pro studenty a dospělé, spojuje skvělé vlastnosti několika materiálů: viscoelastické pěny kopírující tvar těla, pravých koňských žíní zajišťujících perfektní mikroklima a pružné prodyšné pěny.

Matrace Cupra BioGreen

od 9 885 Kč s DPH Antibakteriální matrace s pamětovou pěnou s obsahem molekul mědi pro Váš spánek a odpočinek. Matrace Cupra Biogreen je vhodná pro aktivní lidi, sportovce a pro všechny věkové kategorie včetně dětí.

Matrace Silver Therapy

od 10 885 Kč s DPH Matrace s pamětovou pěnou s obsahem molekul stříbra a koňskou žíní vytváří ideální podmínky pro dokonalý spánek. Stříbro působí proti bakteriím a alergiím, koňské žíně odvádějí pot a vlhkost. Matrace Silver Therapy je vhodná pro aktivní lidi, sportovce a pro všechny věkové kategorie včetně dětí, kteří ocení maximální hygienický komfort.