Pěnové matrace jsou v převážné většině vyráběny vzájemným spojením několika druhů kvalitních pěnových materiálů. PUR pěna – polyuretanová pěna dodává matracím pružnost a tvarovou stálost, HR pěna – studená pěna vyniká pevností, její buněčná struktura zajišťuje vysokou prodyšnost a optimálně odvádí teplo. Oba materiály omezují výskyt roztočů, plísní a bakterií. Pěnové materiály umožňují různé konstrukční profilování a zónování matrací zajišťující vysoký komfort ležení a odpočinku.

Matrace Praktika

od 1 990 Kč s DPH Skládací matrace Praktika je určena pro příležitostné spaní. Ideální pro uložení návštěvy. Tyto skládací matrace jsou skladné, vždy připravené a s potahem na zip.

Matrace KlasiK

od 2 530 Kč s DPH Středně tvrdá matrace Klasik vhodná pro děti a pro ty, kteří mají rádi tužší spaní.

Matrace Atlanta

od 3 990 Kč s DPH Matrace Atlanta je jedna z nejoblíbenějších matrací pro zákazníky preferující tužší spaní. Vhodná i pro děti.

Matrace Optima

od 4 630 Kč s DPH Zdravotní matrace Optima je vhodná pro zákazníky, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžku, působí proti proleženinám.

Matrace XXL

od 4 990 Kč s DPH Tvrdá matrace vhodná pro zákazníky s vyšší váhovou kategorií.

Matrace Aneta

od 5 390 Kč s DPH Matrace Aneta je vhodná pro studenty a dospělé. Je spíše tužší, poskytuje ideální oporu páteři a má složení, které napomáhá dobrému provzdušnění lůžka.

Matrace Soya De Luxe

od 8 390 Kč s DPH Komfortní matrace Soya De Luxe je tvořena značkovou pěnou s přírodními oleji, zpevněna dvěma deskami z kokosových vláken. Matrace je vhodná pro osoby preferující tužší spaní.

Eukalyptová Matrace Héra

od 10 090 Kč s DPH Partnerská matrace Héra je kombinací dvou typů eukalyptových pěn s rozdílnou tuhostí a otevřenou buněčnou strukturou pro dokonalé odvětrání a hygienu lůžka. Je středně tuhá.