Uvedená cena matraci 1+1 platí pro 2 kusy matrace. Matrace je možné vyrobit i na míru, a také je možné zvolit pouze jednu ze setu 1+1. Většina matrací je oboustranná, tzn. že mužete volit stranu, která Vám bude pohodlnější.

Matrace Xena

od 5 990 Kč s DPH Oboustranná partnerská matrace, cenově dostupná, vhodná pro spáče, kteří preferují tužší spaní. 

Matrace Memory Comfort

od 9 790 Kč s DPH Oblíbená zdravotní partnerská matrace vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. Tvoří ji různě tuhé VISCO a PUR pěny.

Matrace Tantra

od 11 490 Kč s DPH Univerzální matrace Tantra vhodná jak pro děti tak dospělé.  Zajišťuje dokonalou ventilaci, oporu svalů, páteře i ramen.

Matrace Loreta

od 11 890 Kč s DPH Partnerská zdravotní oboustranná matrace Loreta 1+1 vhodná pro seniory i dospělé. Má výjimečnou konstrukci s měkčí a tvrdší stranou tvořenou kvalitní VISCO, PUR a HR pěnou.

Matrace Aloe Comfort

od 11 990 Kč s DPH Ortopedická partnerská matrace Aloe Comfort má vynikající ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře. Vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů.

Matrace Camomillo

od 11 990 Kč s DPH Ortopedická partnerská matrace Camomillo má vynikající ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře. Vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. Komfortní paměťová pěna obsahuje extrakty z Heřmánku.

Matrace Levandule Comfort

od 12 190 Kč s DPH Ortopedická partnerská matrace Camomillo má vynikající ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře. Vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. 

Matrace Maxima

od 12 990 Kč s DPH Ideální matrace  vhodná pro seniory a pro lidi se zdravotními problémy.

Matrace Horse Active

od 14 490 Kč s DPH Ortopedická oboustranná partnerská matrace s koňskými žíněmi 1+1 Horse Active je vhodná pro osoby preferující tužší spaní.